הפרויקטים של אמיר יקותיאל

הפרויקטים של אמיר יקותיאל ופריחת הנדלן בהוד השרון

איך הפך אזור הוד השרון למוביל בארץ מבחינת נדל"ן, מה מיוחד כל כך בעיר, ומה מושך את המשפחות לפה?

ביום שישי האחרון נערכה השקת פרויקט מגדלי הדר של היזם אמיר יקותיאל בהוד השרון. לכאורה עוד פרויקט בניה, אבל כשמסתכלים על תמהיל האנשים שבאו לאירוע ועל מיקום הארוע, בחלקה הדרום מערבי של הוד השרון מבינים שזהו עוד נדבך בהפיכת העיר למוקד נדלני ארצי. מה שהוביל לעליית מחירים כללית בכל האזור, ובניסיון יישור קו של חברות אחרות. אז מה באמת הסוד של הוד השרון, איך הפך הישוב הפסטורלי שכלל לא היה עיר עד לפני שנים לא רבות, למגה לוהט ולמגנט המושך את עינם של קבלנים, יזמים ובעיקר בעלי משפחות שרוצים לשפר את איכות חייהם.

ביניים: עיר מבוקשת

יקותיאל אמיר

הוד-השרון היא העיר הכפרית הגדולה במדינה. לא בכדי נחשבת הוד-השרון, העיר בירוק, דוגמא לאומית לצמיחה עירונית המשלבת פיתוח מהיר ובנייה יחד עם שמירה קפדנית על ערכי טבע ונוף. כמחצית משטחה של העיר היא בנייה צמודת קרקע. צפיפות האוכלוסייה בהוד השרון היא הנמוכה ביותר בערי השרון והנתון הזה יהיה תקף גם בעתיד.

הוד-השרון מציעה מרחב אורבני עם "ריאות ירוקות", פארקים מהגדולים בארץ, שפע של גינות, פינות נוי ומתקני משחקים, אולמות ומגרשי ספורט, מוסדות רבים לשרות הציבור, כבישים רחבים משולבים בכיכרות תנועה מעוצבות ופורחות להגברת הבטיחות בדרכים, ומקדמי איכות חיים נוספים. כבישים ארציים עוקפים מקיפים את העיר ומקלים על זרימת התנועה בה ועל הקשר עם שאר חלקי המדינה.

 

ביניים: הנדל"ן בעיר

בשנים האחרונות נמשכת הבנייה והצמיחה של העיר, על פי תוכנית אב, שהוכנה על ידי טובי המומחים לתיכנון אורבני בישראל ואושרה על ידי גורמי התיכנון הממלכתיים. הוד-השרון היא אחת הערים המתוכננות במדינה, כולל מוסדות חינוך לכל הגילים המתוכננים לטווח ארוך. קבלנים רבים כדוגמת היזם אמיר יקותיאל בונים בה שכונות חדשות בסטנדרט גבוה, עשרות מבני חינוך ותשתית כבישים חדישה. עוד שכונות וכבישים מתוכננים לביצוע בשנים הקרובות, כמו גם בניית היכל תרבות עירוני וספורטק עירוני שישפרו את אפשרויות הבילוי ותרבות הפנאי בעיר. כל אלה מושכים תושבים חדשים ברמה סוציו- אקונומית גבוהה מערים אחרות, המצטרפים לתושביה האיכותיים של הוד השרון ברובעי מגורים משופרים ומעוצבים בעיר שהצמחייה הירוקה שולטת בהם, כך בעצם קבלנים ויזמים שבמינים איפה נמצא העתיק, כדוגמת אמיר יקותיאל הפכו את העיר לבסיס שלהם ומכאן הפ הופכים חלומות של רבים למציאות.

תושבי העיר הצעירים נהנים ממערכת חינוך והעשרה מתקדמת מהמובילות בארץ ומיום לימודים ארוך בבתי הספר היסודיים. שפע הפעילויות הקהילתיות התרבותיות- בכלל זה מרכזי תרבות, אומנות וספורט ומועדוניות לקשישים וצעירים- הפכו את הוד-השרון לבית חם, תוסס ומבטיח לזוגות צעירים וגם לסביבה קהילתית תומכת לוותיקי העיר.