תכנית רובע דרום מערב חולון – פיקה שיווק נדל"ן

כיום, הדעה הרווחת בנוגע לעתיד כלכלי יציב ובטוח קשורה בד בבד עם שוק הנדל"ן. נדל"ן מהווה כאמור, כהשקעה אשר מניבה תשואה גבוהה לאורך שנים. עם זאת, בשוק של היום, לא כל אחד יכול להשקיע ובוודאי לא לרכוש דירה.

pika שיווק נדל"ן ח-500

במטרה להנגיש את יכולת ההשקעה לכלל האוכלוסייה, פיקה שיווק נדל"ן מציעה מודל חדשני שהוכח בהצלחתו בפרויקטים בעבר ופתוח כעת, בתכנית רובע דרום מערב חולון, אשר מוכרת יותר בשם תכנית ח-500 בחולון.

מעוניינים ליצור קשר עם חברת פיקה שיווק נדל"ן? התקשרו: 1700-70-77-80

 

פיקה שיווק נדל"ן – על החברה והמודל שמציעה:

פיקה שיווק נדל"ן הינה חלק מקבוצת חברות המשתפות פעולה לקידום פרויקטים באזורי גוש דן והשרון, בעלת ניסיון ומוניטין רב. החברה אשר מנוהלת על ידי רו"ח מאיר בכר, עו"ד משה לוי והיזם מישל חביב נותנת הגדרה מחודשת להשקעות נדל"ן על ידי שימוש במודל Micro Investments, המשלב הון עם ערך מוסף של המשקיעים. מטרתה העיקרית של החברה לאפשר השקעות איכותיות למגוון רחב של משקיעים ממגוון אוכלוסיות.

איך זה עובד? פיקה שיווק נדל"ן משווקת קרקעות אשר נמצאות בשלבים סופיים לפני הפשרה. קרקעות אלו נחשבות בעלות סיכון נמוך (שכן הן ממש לקראת אישורן הסופי) ונמכרות במחיר כדאי מבחינה כלכלית וכל זאת תוך מתן זמן למימוש. בהתאם, ניתן להצטרף למודל זה בשני מסלולים:
שותפות ל"השקעה" של החל מ-45,000 ש"ח בטאבו – כניסה בשותפות בעלות נמוכה יחסית אשר מאפשרת אופציה לתשואה נאה וזאת ביחס למסלולי ההשקעות המתונות הקיימות כיום בסביבת ריבית אפס.
שותפות "להשקעה" של החל מ-360,000 ש"ח בטאבו – כניסה בשותפות גבוהה יותר המעניקה את האופציה לזכאות לדירה ו/או שווה ערך אליה במסחר או בתעסוקה.

בין הפרויקטים המוכרים שלקחה בהם חלק פיקה שיווק נדל"ן ניתן למצוא את תכנית הר/1202 (מתחם גדול בהוד השרון), תכנית בי/410 (רובע חדש במערב בת ים על הים) ועוד.

 

תכנית רובע מערב חולון – ח500: 

גם אתם יכולים להצטרף להצלחה, תכנית ח-500 (רובע מערב חולון), עומדת לפני אישורה הסופי וזהו חלון ההזדמנויות להשקעה באלפי יחידות דיור, קניונים ופארק עתידי אשר יהווה את הריאה הירוקה הגדולה ביותר בגוש דן.

רכישת קרקע בשלב ביניים זה ככלל ובגוש 6048 בפרט, פותחת את האפשרות לרווח של מאות אלפי שקלים (חשוב להדגיש, ביום מתן התוקף, שווי הקרקע צפוי לעלות באחוזים ניכרים בהשוואה להיום).

תכנית רובע מערב חולון מתייחסת לעתודת הקרקע האחרונה שברשות עיריית חולון ובכל זאת, לאחר בירור לא הצלחתם למצוא את המלצתה לרכישת הקרקעות המדוברות.

ובכן, לדעת מומחים, העירייה נמנעת מהמלצה זו בשל רצונה למנוע מהציבור הרחב, את רכישת הקרקע במועד הנוכחי שבין אישור התכנית לבין מתן התוקף , וזאת לשם הגדלת היטל ההשבחה שתגבה (גובה היטל ההשבחה מהווה 50% מהבדלי השווי של "לפני ואחרי" – מתן התוקף הסופי).

פיקה שיווק נדל"ן

התמונה היא להמחשה בלבד

 

טיפ למשקיע המתחיל:

ההצלחה בהשקעה נכונה על ידי פיקה שיווק נדל"ן טמונה בביצועה בשלבים, בשלב ראשון רכישת קרקע לדירה בתכנית שאושרה או לקראת אישור סופי ובשלב השני רכישת שירותי הבנייה בנפרד.