בחירת מדינה להשקעה בארה"ב

איך בוחרים את המדינה?

כיצד נבחר את המדינה בה נשקיע בתוך ארה"ב?

תחילת הדרך בתחום הנדל"ן היא נקודת המפתח אשר עשויה לקבוע את הפוטנציאל שלך להצלחה בשוק זה כיזם. ארה"ב היא אחת המדינות המבוקשות ביותר בכל הקשור אל רכישת נכסים ונדל"ן. יזמים צעירים וותיקים כאחד מגיעים אל ארה"ב על מנת לתקוע יתד באחד משווקי הנדל"ן הגדולים ביותר בעולם כולו. בעקבות משבר 2007/8 החל שוק הנדל"ן בארה"ב למשוך אליו כמויות גדולות מבעבר של יזמים ומשקיעים וזאת הודות לסכום ההשקעה הראשוני הנמוך יחסית במדינה והרווח הפטונציאלי הצפוי אשר עשוי להיות גבוה במיוחד.

בחירת המדינה – נקודת המפתח בהצלחה שלכם

ארה"ב מחולקת למדינות (States) ואזורים רבים אשר מאפייני הנדל"ן בהם שונים האחד מהשני באופן דרסטי. ישנם מקומות בהם מומלץ להשקיע והסיכוי לרווחים גבוה, ומנגד ישנם מקומות בהם הסיכויים להרוויח מזעריים ובמקרים מסויימים אפשר אפילו לספוג הפסדים. על מנת להתחיל להשקיע בנדל"ן במדינה כמו ארה"ב עליכם להיות בקיאים בכדאיות של כל אזור ואזור ובפוטנציאל הרווחים מעסקאות בשטחו.

עסקי נדל"ן בארה"ב חייבים להיות מבוקרים, על מנת שלא תאבדו שליטה ותמצאו את עצמכם סבוכים וחסרי אונים. אל תיקחו סיכונים מיותרים, לפני שאתם משקיעים ורוכשים נכסים במדינה כמו ארה"ב תעשו שיעורי בית ואל "תלכו על עיוור". כך תצמצמו את האפשרות ליפול ותפחיתו את הסיכונים. בארה"ב ישנם מומחים רבים אשר מייעצים ומכוונים משקיעים בתחילת הדרך על מנת שלא ילכו לאיבוד באפשרויות ההשקעה האין סופיות שמציעה המדינה.

בית להשקעה במדינת אוהיו

 

 

 

 

 

 

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מדינה להשקעה בארה"ב?

בעת בדיקת אזור פוטנציאלי או מדינה מיועדת לביצוע עסקאות נדל"ן חשוב לבדוק מספר דגשים אשר עשויים להעיד על אחוזי ההצלחה הצפויים לכם. ראשית נבדוק את אחוז משכירי הדירות במדינה או באזור שבו אתם צפויים לבצע את העסקה. אחוז זה עשוי להעיד על רמת הביקוש לנדל"ן באזור. פן נוסף אשר יכול לתת לכם תמונת מצב הוא מספר החברות או העסקים בלוקיישן המדובר. במידה וההרבה בעלי עסקים בחרו לפתוח את העסק שלהם דווקא באזור הזה סימן שיש לו פוטנציאל לרווחיות ומקומות תעסוקה רבים לאנשים.

בסופו של דבר על ידי עבודת שטח של מספר ימים תוכלו לדעת כמעט באופן ודאי האם המקום שבחרתם מומלץ לביצוע עסקאות נדל"ן. הנדל"ן בארה"ב הוא תובעני ולא פשוט, אך במידה ותצליחו להבין אותו בצורה נכונה תגלו היצע כמעט אינסופי של נכסים שניתנים לרכישה/השכרה תמורת סכום השקעה מינימאלי ותשואה מקסימאלית. כיום ישנם אנשי מקצוע רבים ברחבי ארה"ב ובישראל אשר יוכלו לתת לכם תמונת מצב על שווקים ומדינות ספציפיות במדינה, כך שלאחר עבודת שטח ראשונית תוכלו להתחיל להשקיע לא יעבור זמן רב עד שתתחילו לראות רווחים. בסופו של דבר אין סיבה שלא תצליחו להשיג תשואה יפה. אך חשוב לקחת את הזמן למעבר על הנתונים לפני ביצוע עסקה כלשהי.

ההמלצה שלנו:

השקעה ב-2 מדינות שנחשבות כרגע לאטרקטיביות ביותר בשוק הנדל"ן אמריקאי והן מדינת אוהיו ומדינת פלורידה.