טסים לבקר את הכנס שרכשתם בארה"ב? מספר טיפים כיצד לטוס בזול

בתקופה האחרונה אנו עדים למגמה שבה יותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע דווקא בארה"ב. רכישת נדל"ן בארה"ב זו כבר מזמן לא אמרה גסה וכשמחירי הדיור בארץ מזנקים ומותירים את הישראלים חסרי יכולת לרכוש או לשכור, ארצות הברית היא אלטרנטיבה מעולה.

תוכלו לרכוש נכס יפה וגדול, במחיר אטרקטיבי במיוחד ולנהל אותו בשלט רחוק. אמנם, הישראלים שכבר רכשו נכס בארה"ב רוצים מידי פעם גם לטוס לבקר אותו וכפי שכולם יודעים, טיסות לארה"ב זה לא עניין זול.

בדיוק לשם כך ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לטוס בזול ותתפלאו לשמוע, אבל טיסות לארה"ב בזול זה בהחלט עניין נגיש ואפשרי.

אתם חייבים גמישות בתאריכים

הטיפ הראשון שיסייע לכם להוזיל את מחירי הטיסות לארה"ב הוא להיות גמישים בתאריכים. ככל שטווח האופציות שלכם בהיבט הזמן יהיה גדול יותר, כך הסיכוי שתצליחו למצוא טיסה זולה עולה. בינינו, זה לא באמת משנה מתי תטוסו וברגע שטסים לטובת ביזנס, עדיף לעשות את זה בזול.

לא מתקבעים על חברת תעופה

הטיפ השני שסייע לכם בהורדת מחירי הטיסות לארצות הברית הוא לא להתקבע על חברת תעופה. נכון, יש חברות שיותר נעים ונוח לטוס איתן וחברות שפחות, אבל אם אתם טסים לטובת ביקור של נכס, זה לא באמת משנה באיזו חברה תטוסו.

מומלץ לבחור בחברה הזולה ביותר וכמובן, שלא צריך להתפשר על חברה שיש עליה ביקורות רעות חלילה. תהיו בטוחים שכשמדובר על טיסות, המשפט 'מה שזול עולה ביוקר' לא באמת תקף.

לטוס לאירופה ולהמשיך משם

הטיפ השלישי הוא לטוס לאירופה ולהמשיך משם. אתם וודאי שאולים את עצמכם למה והתשובה פשוטה: יש הרבה מאוד חברות תעופה בעולם שלא נמצאות בהסכמי תעופה עם ישראל והן זולות משמעותית מחברות שכן נמצאות בשיתוף פעולה אווירי עם ארצנו הקטנטונת.

לכן, ייתכן וטיסה ליעד באירופה ומשם טיסה לארה"ב תעלה לכם הרבה פחות כסף והרי בחיסכון בעלויות עסקינן, אז למה לא?

יותר מזה, עצירה באירופה יכולה להיות עניין של פחות משעה ואם תתכננו נכון את הטיסות אפילו לא תצטרכו להמתין דקה.

אפשר וכדאי לטוס LOW COST

הטיפ הרביעי והאחרון בהקשר של טיסות זולות לארצות הברית כשרוצים לבקר נכס הוא לבחור בטיסת לואו קוסט. טיסות הלואו קוסט חדרו לעולם התעופה ממש לא מזמן ומאז הן מהוות פתרון מעולה לאנשים שטסים לתקופות קצרות.

אמנם תוכלו לעלות לטיסה רק עם מזוודת יד קטנה, אבל אף אחד לא באמת צריך יותר מזה שטסים לבקר את הנכס שלכם בחו"ל.

בשורה התחתונה, אפשר וכדאי לטוס בזול לארה"ב ובמיוחד אם אתם עושים את זה על בסיס קבוע. קצת התפשרויות מימין ומשמאל יסייעו לכם להוזיל משמעותית את מחירי הטיסות, מה שמן הסתם יאפשר לכם לבקר את הנכס שלכם הרבה יותר והעצות כאן תקפות לגבי כל טיסה באשר היא.