נדל"ן בפלורידה

מדוע מדינת פלורידה היא יעד נדל"ני מעניין?

במדינות מסוימות בארה"ב נוצרה אפשרות נהדרת לרכוש נכסים שונים ולהרוויח תשואות מרשימות ביותר. זאת כמובן בהתאם לאיכותה של כל מדינה, ולהיצע הנדל"ן שמוצע בה. ישראלים רבים מחפשים השקעות נדל"ן בפלורידה מאחר ומדובר ביעד נחשק שיש בו כבר לא מעט ישראלים שהשקיעו או שעושים עסקים. לאחרונה נצפתה מגמה במסגרתה ישראלים רבים שחיים בפלורידה בערים כמו מיאמי למשל, מבקשים לנצל את מצבו של שוק הנדל"ן במדינה ורוכשים בתים או מגרשים להשקעה לצורכי רווח.

מגוון רחב של נכסי נדל"ן בפלורידה מחכה למי שיכול לגייס את המימון להשקעה נבונה. החל מנכסים מעוקלים שהצטרפו למאגר הנדל"ן בעקבות משבר הדיור בארה"ב בשנת 2007-8, ועד לנכסים מניבים שאותם ניתן לרכוש במחיר מציאה. הזדמנויות הנדלן שפלורידה מציעה נתפסות כהרבה יותר אטרקטיביות מאשר במדיניות אחרות בארה"ב. בדיקה קפדנית של האפשרויות השונות מראה שישראלים רבים מצליחים למצוא נכס שיהיה קל מאוד להשכיר אותו לשוכרים אמינים בעתיד, ומבני תעשייה ומסחר שלא קשה להשכיר אותם לעסקים שמתאוששים ולבעלי מקצועות חופשיים מפלורידה.

נדל"ן בפלורידה

ההתייחסות הכוללת לנתוני הסביבה

אם אנו מדברים על מדינה כמו פלורידה הרי שעלינו לציין מדוע היא מושכת אליה משקיעים רבים מכל קצוות הגלובוס. מדינת פלורידה מוכרת לכולנו במפת ארה"ב כלשונית שבולטת בחלק הדרום מזרחי של ארה"ב. מדובר במדינה בעלת אקלים נוח ביותר ברוב ימות השנה, ולכן לא רק שכונות של דירות למגורים הן אלה שמוקמות בערים שונות במדינה, אלא גם בתי נופש, מלונות, עסקים וכד'. התמונה הכללית היא של מדינה שבה יש ערים מפותחות ודינאמיות מאוד, ולכן בחיפוש בין מדינות שונות בארה"ב נראה כי יש לא מעט סיבות מדוע פלורידה זוכה להעדפה מצדם של משקיעים רבים, הן משקיעים מקומיים והן זרים.

בל נשכח כי נדל"ן בפלורידה מציג איכויות שונות גם בזכות מגוון האטרקציות שערים מרכזיות כמו אורלנדו מציעות. פארק דיסני, אולפני יוניברסל ומרכז החלל קנדי, הם אתרים שמושכים לא מעט תיירים מרחבי העולם כולו. דבר זה מקנה אופי שונה למדינה, ואפשר לראות כיצד תיירים, תושבים מקומיים ובעלי עסקים מפרים אחד את השני בכל הקשור לקניות, תעסוקה ונדל"ן. היום, כחלק מהתאוששות הנדל"ן בארה"ב, אפשר לראות כיצד פלורידה חוזרת לימים היפים שבהם שוק הנדל"ן שלה פרח והיה לאחד המשגשגים ביבשת כולה.

 

קישורים חשובים להגדלת הסיכוי לתשואה מכובדת

יש לא מעט פעולות שצריך לבצע עד שמוצאים השקעות נדל"ן בפלורידה שיכולות להיות בטוחות ורווחיות. בין אם מחפשים נכס להשבחה ולמכירה, ובין אם מחפשים נכסים מניבים ברמות שונות, הרי שרק בדיקת ההיצע בצורה רצינית היא זו שיכולה להוביל לעסקת נדל"ן רווחית. משלב איתור שוכרים שונים ועד אפשרויות איכותיות לשיפוצים ברמה גבוהה ובעלות סבירה, יש לא מעט דברים להשלים בטרם רואים את התמורה להשקעה. כל נתון שניתן להגיע אליו ולהחשיב אותו בשקול הכללי שלנו עשוי להגדיל בצורה ניכרת את הסיכוי להצלחת השקעת הנדל"ן שלנו בפלורידה.

חשוב להבין את הפרטים שמאפיינים השקעות מוצלחות בנדל"ן של פלורידה. כך אפשר לראות את ההבדלים בין ערים כמו מימאי ואורלנדו ובין ערים אחרות במדינה זו. בדיקת דירוג האשראי של השוכרים בשכונות שונות, עלויות התחזוקה של מבנים מסוימים, זיהוי ליקויי בנייה או מכשולים אחרים, קבלת כל ההיתרים מהמדינה, ועוד פעולות רלוונטיות אחרות יביאו לכך שההשקעה תחזיר את עצמה בגדול. לכן פלורידה היא מקום מצוין להשקעה. אז למה אתם מחכים?