חוות דעת על חברת MSN נדל"ן – משקיעים מספרים

יצאנו לבדוק מה חושבים משקיעי נדל"ן על חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן

קצת רקע לטובת מי שלא מכיר: MSN נדל"ן היא חברה ישראלית הפועלת כמשווקת פרויקטים להשקעה ולמגורים וכמארגנת קבוצות רכישה. החברה שיווקה בעברה קרקעות וכיום מתמקדת יותר בשיווק של פרויקטי דירות להשקעה ולמגורים. העומד בראשה הוא אדם בשם גיל מולכו אשר מכהן כמנכ"ל משותף יחד עם אדם בשם רן צדיקריו. בשנים האחרונות שיווקה החברה מספר פרויקטים יחסית מוכרים ביניהם: קוואטרו רמלה, פרויקט בעפולה לסטודנטים בשם Univercity, פרויקט בקריית ביאליק העונה לשם סוהו וכעת נמצא בשיווק פרויקט נדלן מסחרי חדש – 456.

אז מה אומרים משקיעי MSN נדל"ן? הנה סיכום של כמה חוות דעת שקיבלנו

במהלך הבדיקה שלנו נפגשנו עם 15 משקיעים שרכשו נכסים בפרויקטים ששיווקה חברת MSN נדל"ן. ל-12 מהם (כ-80% מהכלל) היו דברים טובים לומר על החברה שהתבטאו במתן ביקורת חיובית על היחס, השירות והמקצועיות. 3 הנשאלים הנוספים היו קצת פחות חד משמעיים, אך גם לא היו להם דברים רעים לומר, אלא ציינו כי לדעתם אין הרבה הבדל בין השירות שמספקת MSN נדל"ן לבין חברות נדל"ן אחרות בישראל. בכל אופן, הרוב המכריע העביר חוות דעת אוהדת כלפי החברה ו-8 מהם אף ציינו כי במידה ויהיה עליהם לבחור חברת נדל"ן בפעם הבאה שיחליטו להשקיע הם יעשו את אותה הבחירה בדיוק.

ביקשנו מהמשקיעים לדרג מ-1 (לא טוב) עד 10 (מעולה) את חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן על פי 3 פרמטרים עיקריים: יחס אישי, איכות השירות ומקצועיות הצוות. ממוצע הדירוגים הוא כדלקמן:

חוות דעת חברת msn נדל"ן

חוות דעת – חברת msn ייזום ושיווק נדל"ן

יחס אישי: הדירוג הממוצע בקרב הנשאלים עמד על 8.5 מתוך 10.

איכות השירות: דירוג ממוצע של 8.7 מתוך 10

מקצועיות הצוות: הדירוג עמד על 9 מתוך 10.

 

לסיכום, גילינו שגם בענף בו יש לא מעט חברות בעייתיות (בלשון המעטה), אפשר למצוא גם חברות רציניות, כמו MSN, אשר מספקות ללקוחותיהם שירות אדיב ומקצועי.

לביקורות נוספות אודות החברה: http://www.xn--6dbgaolebo.co.il/reviews

לפניכם קטע וידאו עם מידע נוסף על החברה: לחצו לצפייה במידע אודות MSN נדל"ן